LİNKEDİN REKLAMLARI & HESAP YÖNETİMİ

Linkedin, iş dünyası profesyonelleri tarafından sıklıkla kullanılan sosyal medyanın tek profesyonel paylaşım sitesi olan Linkedin, sosyal medya platformları kullanım hacimleri sıralamasında 6. Sırada yer almasına rağmen, Linkedin reklamları son derece verimli ve etkili. Linkedin reklamları ile şirketlerin fayda sağlayabileceği stratejiler oluşturmak, diğer sosyal medya platformlarından çok daha farklı bir çalışma gerektiriyor.

Linkedin reklamları, 2003 senesinden beri özellikle profesyonellere yönelik, iş dünyasında marka bilincini yükseltmek, müşteri sadakatini sağlamak, web sitesi trafiğini arttırmak ve marka için potansiyel müşteriler yaratmak için kullanılabilecek bir reklam platformudur. Fikr-i Dijital, deneyimli sosyal medya pazarlama ekibi ile size ölçülebilir ve verimli Linkedin reklamları hazırlama ve uygulama olanağı sağlar.

610 milyonu aşkın kullanıcısı olan Linkedin her yıl yeni 100 milyon kullanıcı almaktadır. B2B kullanıcılarının büyük bir kısmı bu platformu tercih etmektedir. Kaliteli bir içerik isteyen pazarlamacıların kullandığı en büyük platform da denebilir. Burada reklam verirken unutmanız gereken içerikler vardır. Demografik bilgileri eğitim seviyesi, şirketlerin personel sayılarına kadar birçok veri tutmaktadır. B2B firmaların kullanması gerekli en önemli mecradır. Detaylı bir hedefleme yapabilirsiniz. Re-Marketing yani yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Dönüşüm Oranları yüksektir. Normal reklam stratejileri dışında video reklamlar da kullanabilirsiniz.

Linkedin reklamları hizmetlerimiz:

STRATEJİ OLUŞTURMA

Kampanya hedeflerinin belirlenmesi
Hedef kitlenin belirlenmesi
Örnek reklamlarının incelenmesi
Reklam tiplerinin belirlenmesi
Kampanya bütçesinin belirlenmesi

 

REKLAM OLUŞTURMA

Reklam metinlerinin hazırlanması
Reklam görsellerinin hazırlanması
Eylem çağrı metinlerinin hazırlanması
Reklam yayınının yapılması

 

REKLAM YÖNETİMİ

Performans takibi
CPC, CTR analizi
Reklam veriminin değerlendirmesi

linkedin reklamlari

TOP
Konuşma Başlat
Fikr-i Dijital ile İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?