GRAFİK TASARIM

Kurumsal Kimlik ile aynı konsepte sahip olan Grafik Tasarım çalışmaları yine Kurumsal Kimliğin standart olarak belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde yapılacak olan çalışmaları kapsar.

Kurumsal Kimliğin dışında kalmış tasarımlara örnek vermek gerekirse, alış ve satış teklifleri veya internet siteniz için banner yada özel tasarım gerektiren tüm dijital yada basılı mecralar diyebiliriz. Grafik tasarım özellikle işletme içerisinde bir çok tasarım ve grafik değişikliği ele alır ancak Kurumsal Kimliğin izinden gider böylece belirlenen konseptin dışına çıkmadan aynı standartlarda farklı tasarımlar üretilmiş olur.

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir. Baskı, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi pek çok farklı alanda dijital ya da dijital olmayacak şekillerde uygulanabilir.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal bir kimlik elde etmek isteyen firmaların ofis içi ve ofis dışı bütün iletişim ağlarında firmanın kurumsal kimliği grafik tasarım sayesinde temsil edilir. Sade ve karışıklıktan uzak grafik tasarımları firmaların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır. Kurum içi ve dışı sizi temsil edecek olan kurumsal kimliğinizi oluşturan tüm görsel öğelerin tasarımını kurumsal imajınıza en uygun şekilde yapıp, yaptığınız iş hakkında önemli fikir veren ve kimliğinizi yansıtan logonuzun tasarımını yapıyoruz.

Kurumsal kimliğiniz olmadan yapacağınız tüm çalışmalar güven vermeyen çalışmalar olacaktır. Müşteriler karşılarında güven veren firmalar olsun isterler. Fikr-i Dijital Reklam Ajansı'da bu amaç için hizmet vermektedir.

Doğru reklam stratejileri ile indoor ve outdoor reklamlarınızı kreatif yönümüzle tasarlıyoruz. Mesajınızın doğru bir şekilde ve doğru kanallardan iletilmesini sağlıyoruz. Grafik tasarım ile, bu mesajın etkili ve çekici hale getirilmesini sağlıyoruz, kavram ve simgeler ile görselleştiriyoruz, karışık verilerin arasından doğru olanları seçiyoruz,

  • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
  • Tanıtım Kiti (Katalog / Broşür )
  • İllüstrasyon
  • Ambalaj Tasarımı
  • Basın (Gazete, Dergi) Reklam Çalışmaları
  • Indoor (Fuar, Stand, İç Mekan) Reklam Çalışmaları
  • Outdoor(Afiş, Billboard) Reklam Çalışmaları
  • Araç / Filo Giydirme, Bina Cephesi ve İç Tasarımı
  • Firmanız için Promosyon Ürünleri

Grafik Tasarım Ankara denince ilk akla gelen ajanslardan biri olan Fikr-i Dijital Reklam ile çalışmak, reklam kampanyalarınıza uzmanlık ve yaratıcı ilham vermenin mükemmel bir yolu olabilir.

grafik tasarım ankaraGrafik Tasarım Ankara

TOP
Konuşma Başlat
Fikr-i Dijital ile İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?