WEB TASARIM

İşletmenizin kimliğini yansıtan ve markanızın sanal vitrini olan web siteleri güncel teknolojiler kullanılarak profesyonel web tasarımı anlayışı ile tasarlanmalıdır.

Tasarım yapılırken dikkat edilecek en önemli nokta, sitenizi ziyaret edenler için kullanımı kolay ve işinizi en doğru şekilde yansıtan bir web sitesi tasarlamaktır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tasarımlar; markanızı, hikayenizi ve ürünlerinizi hedef kitlenize doğru şekilde aktarır. Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde tüm bu gelişim ve değişimlere ayak uydurmanın yolu; web tasarımları ile internet sitenizi güncel tutmak, gerekli revizeleri yapmak ve de en önemlisi dijital pazarlama çalışmalarınıza katkı sağlaması açısından sosyal medya ve arama motorları ile uyum sağlamaktır.

Fikr-i Dijital olarak bu noktada deneyim sahibi, uluslararası dijital ortamlardaki yenilikleri takip eden ve heryerde görebileceğiniz klasik bir web sitesi yazılımı yapmaktan öte müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak tasarım geliştiren bir ekip ile çalışıyoruz.

Web sitenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir alanda topluyoruz. Domain Hosting vb. olmazsa olmaz alanları sizlere ait hesaplarda barındırıyoruz.

Yapmış olduğumuz web sitelerinde arama motorlarında uyumlu yapılar kullanılmaktadır. Yapılmış olan bir site internet üzerinde bulunmuyor ya da armalara karşılık vermiyorsa bu çalışma bizim için önem teşkil etmemektedir. Bu yüzden SEO uyumlu bir sistem kurulmaktadır. Web tasarımları akıllı telefonlarda ve tabletlerde uyumlu bir şekilde çıkmatadır. Bu sayede kullanıcı dostu, müşterileri yormayan ve başka sitelere gitmesini önleyen bir sistem kurulmuş oluyor. Yapılan istatistiklerde kullanıcıların %80 den fazlası mobil cihazlardan bağlanıyorlar ve seçimlerini buralardan yapıyorlar.Bu yapılar sürekli kontrol edilmekte ve siteniz güncel olarak tutulmaktadır. Web sayfanızı istatistik alınabilecek platformlara kaydederek kullanıcı tutumlarını da sizlere sunuyoruz. Tasarımlarımız internet üzerinde  işinizin, ürünlerinizin ya da markanızın imajını doğru bir şekilde temsil edecek şekilde tasarlanır. Marka bilinilirliğini arttırmak yönünde yapılan bu çalışmalar tasarım ve teknolojinin doğru harmanlanması ile gerçekleşmektedir.

Ankara web tasarım konusunda hizmet veren Fikr-i Dijital Reklam Ajansı ile çalışmak, reklam kampanyalarınıza uzmanlık ve yaratıcı ilham vermenin mükemmel bir yolu olabilir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz şu şekildedir;

  • Web Tasarımı (Kurumsal / Bireysel / Blog)
  • Web Yazılımı
  • Web Hosting
  • Web Domain
  • e-ticaret Siteleri
  • Dijital Pazarlama
  • Online Satış Uygulamaları
  • Portallar
  • İçerik Yönetimi Sistemleri

ankara web tasarım

Ankara Web Tasarım

TOP
Konuşma Başlat
Fikr-i Dijital ile İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?