GOOGLE REKLAMLARI

Google Reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi, hedef kitlenize, kontrol edilebilen, ölçülebilen, sonuç odaklı ve verimli reklamlar ile ulaştırabilirsiniz.

Arama motoru reklamları denince aklan ilk gelen, en yaygın kullanılan arama motoru Google’un sunduğu reklam hizmetleridir. Tıklama başına maliyetlendirilen çevrimiçi reklamlar, Arama Motoru Reklamları, Görüntülü Ağ Reklamları, Video Reklamları ve Uygulama Reklamları gibi farklı seçenekler barındırır. Google reklamları, reklam verenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmesi, hızı ve esnekliği ile işletmelerin potansiyel müşterilerine hesaplı ve etkin bir biçimde ulaşmasını sağlıyor.

Google reklamları, dijital pazarlama yöntemleri arasında işinizi büyütmenin en etkili yollarından biridir. Geleneksel pazarlama yöntemlerinde ölçümlenmesi zor reklam modellerinden ziyade arama motorlarında reklam yapan işletmeler bu reklamlar sayesinde  arama yapan potansiyel müşterilerle ürün ve hizmetlerini kolayca buluşturabilir.

Ürün ve hizmetlerinizi arayan kişilere, Google arama sayfalarında erişmek ya da uygun web siteleri üzerinden işletmenize ilgi gösterebilecek potansiyel müşterilere ulaşmak arama motoru reklamları ile çok kolay bir hale geldi. İnternet üzerinden satın alma yapacak kullanıcıların büyük bir çoğunluğu satın alma yapmadan önce Google’da araştırma yapıyor ve çıkan arama sonuçları satın alma kararlarını büyük ölçüde etkiliyor. Tam da bu sırada işletmenize uygun olan reklamlar ile web sitenize ziyaretçi çekebilir, internet üzerinden satışlarınızı artırabilir ya da mevcut müşterilerinizin ilgi düzeylerini yükselterek müşteri sadakati oluşturabilirsiniz.

Reklam çalışmalarımızda hedefimiz, var olan reklam bütçenizi en etkin şekilde kullanmak ve başarısı artan, sonuç odaklı reklam hizmetleri sunmak.

İnternet kullanıcıları artık herşeyi google’a sorarak hayatlarına yön veriyorlar. Nereye gideceklerini, nerde ne yiyeceklerini, nereden ne satın alabileceklerini sürekli Google’da ararlar. Google’da reklamlarınız aranılan kelimelere benzer ürün ya da hizmetleri aradığı sırada gösterilmektedir. Doğru zamanlanmış bir reklam planlaması ile ister telefonundan ister de masaüstü bilgisayarından girsin tüm reklamlar eksiksiz gösterilecektir. Vermiş olduğunuz bu reklamlar sayesinde internet sitenize daha çok giriş alabilir, telefonla daha fazla arama alabilir, işletmenize daha fazla ziyaret alabilirsiniz.

İşletmenizi artık büyütmek, geliştirmek ve bilinilir olmak artık Google reklamları ile daha kolay.

google reklamları

TOP
Konuşma Başlat
Fikr-i Dijital ile İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?