SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

Arama motorlarında ilk sıralarda yer alan web siteleri, diğer web sitelerine göre daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmekte ve daha fazla müşteriye daha kısa zamanda erişmektedir. Genel yapısıyla arama motorlarında kullanıcılar en fazla 3 sayfa ilerleyerek aradıklarını bulmaktadırlar. Sizin burada olacağınız yer önemlidir. Bu süreç çok hızlı ilerleyen bir süreç olmamakla beraber doğru atılan adımlar olursa kalıcı bir sonuç elde edersiniz.

SEO Hizmetleri (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitelerinin en prestijli ve katma değeri en yüksek trafik çekme yöntemidir. Doğru yapılan bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ürün ya da hizmetleriniz, benzer ürün ya da hizmet arayanlar tarafından daha fazla görüntülenerek erişilebilirliğiniz artar.

Arama motorlarında üst sıralarda görüntülenmek marka bilinirliğine önemli bir katkı sağlamış olur. Kullanıcı o anda ürün ya da hizmeti satın almasa bile markayı ilk sıralarda görmesi, marka bilinci yaratmaya sebep olur ve gelecekteki satın alma kararlarını olumlu yönde etkiler. Aramalarda yerinizi sabitlemek marka algısını da kuvvetlendirmektedir. Bir sonraki aramasında sizi aynı yerde görmek kullanıcıya güven verecektir. Kaybolan ya da silinen bir marka olmak hiçbir firmanın isteyeceği bir şey değildir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) markalara kalıcı çözümler sağlayan verimli bir dijital pazarlama yöntemidir. Yapılacak olan başarılı bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması ile arama motorlarında üst sıralarda yer alarak pazarlama masraflarını düşüreceği gibi satışları da artıracaktır. Güven veren bir sitede gezinmek kullanıcıların en çok istediği şeyler arasındadır. Güven unsuru kullanıcı sadakatini de üst sıralara taşır ve sizi asla unutmaz.

Dijital pazarlama çalışmalarının daha etkili sonuç vermesi için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya pazarlaması ve internet reklamları ile desteklenmelidir.

Ankara seo ajansı olarak hizmet veren Fikr-i Dijital Reklam Ajansı ile çalışmak, reklam kampanyalarınıza uzmanlık ve yaratıcı ilham vermenin mükemmel bir yolu olabilir.

NE YAPIYORUZ?

Araştırma
Analiz
Strateji oluşturma
Uygulama

NE SAĞLIYORUZ?

Daha fazla görünürlük
Daha fazla trafik
Daha fazla müşteri

KAZANCINIZ?

Marka bilinirliği
Maliyetsiz trafik
Dönüşüm artışı

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetlerimiz

İNCELEME VE ARAŞTIRMA

Rakip Araştırması
Anahtar Kelime Araştırması
Site İçerik İncelemesi
Ziyaret Verileri İncelemesi
Teknik Altyapı İncelemesi

STRATEJİ OLUŞTURMA

SWOT Analizi
Hedef Belirleme
KPI Tanımlama
Bilgi Mimarisi Oluşturma
Hareket Planı Oluşturma

SEO DANIŞMANLIĞI

Teknik Değişiklik Önerileri
Yapısal Değişiklik Önerileri
Site İçi SEO Optimizasyonu
İçerik Düzenlemeleri
SEO Backlink Önerileri

İZLEME VE RAPORLAMA

Teknik Performans
Site Sağlık Durumu
Alan Adı Otorite Puanı
Arama Motoru Görünürlüğü
SERPS Sıralaması

ankara seo

Ankara SEO Ajansı

 

TOP
Konuşma Başlat
Fikr-i Dijital ile İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?