MARKA DANIŞMANLIĞI

Marka danışmanları marka değerinin arttırılmasından sorumlu olan, firmaların ürün ve hizmetlerinin reklamlarından çok marka düşüncesi üzerinde yoğunlaşmış kişilerdir. Marka danışmanı, markalaşma sürecinin en önemli aktörüdür. İşletmenizin sahip olduğu değer ve nitelikleri vurgulamak ve bunları gerçek bir markanın en güçlü silahları haline dönüştürmek gibi hedeflerle yola çıkar.

Marka danışmanları kurum değerlerinin tespitini yaptıktan sonra ürün ve hizmetlerin hedef pazardaki konumlarını inceler. Pazar ihtiyaçlarının ve payının analizini yapar. araştırmalardan sonra tüketicinin beklentilerini dinler, tercihlerini anlamaya çalışır ve onlara hitap etmenin yollarını arar. Marka ile tüketici arasındaki ilişkiyi kurmaya çalışır. Firma hedeflerinize ulaşmak için pazarlama, iletişim, kurumsal kimlik gibi alanların tamamında fikir, çözüm ve aksiyon üretir.

Marka danışmanı, reklam ajansıyla beraber çalışırken, markayla ilgili tüketicilere aktarılacak tüm mesajlarda basit ve anlaşılır bir dil kullanılmasını sağlar. Bütün ekiplerin çalışmalarında yer alır. Hem ekip işlerinde yönlendirici, fikir üretici olur hem de bu işlemlerini markanın sahibi olan firma için de gerçekleştirerek her iki firmanın bir bütün olarak çalışmalarını sağlayarak, markalaşma sürecini hızlandırır.

Marka danışmanı ile çalışmak, işletmeniz ve markanızla ilgili daha önce duymadıklarınızı söyleyen, görmediklerinizi gösteren, hayata geçirmeniz gerekenleri hatırlatan bir dış sesiniz olmasını sağlar.

Fikr-i Dijital olarak markalarınıza 360 Derece marka danışmanlığı gerçekleştirmekteyiz. Marka danışmanınız olarak fiziksel ve dijital reklamları birleştirerek oluşturduğumuz yöntemlerle kısa sürede marka kimliğinizi tüm detayları ile oluşturup, markanızın bilinirliğini arttırıyor ve tutundurma çalışmalarını sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Ankara marka danışmanlığı olarak hizmet veren Fikr-i Dijital Reklam Ajansı ile çalışmak, reklam kampanyalarınıza uzmanlık ve yaratıcı ilham vermenin mükemmel bir yolu olabilir.

ankara marka danışmanlığı

Ankara Marka Danışmanlığı

TOP
Konuşma Başlat
Fikr-i Dijital ile İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?